Wyszukiwarka
Cena od Cena do

Znajdź nas na Facebooku

Zegarki i biżuteria – oferta dla firm

 

OFERTA DLA FIRM

 

Firma Jubilerska „MAGAR” z Gorzowa Wielkopolskiego z przyjemnością przedstawia ofertę zegarków i biżuterii.

 

Doświadczenie, jakie zebraliśmy przez 20 lat naszej działalności na rynku zegarmistrzowskim, pozwoliło nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta korporacyjnego i przygotować ofertę dla firm.

 

Posiadamy bogatą ofertę modeli zegarków najbardziej liczących się marek w Polsce min. TISSOT, ATLANTIC, CASIO, TIMEX, MICHAEL KORS, GUESS, LORUSSKAGEN, BISSET, BULOVA, TOMMY HILFIGER, ANNE KLEIN, LACOSTE i inne.

 

Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta i precyzyjnie dobrać zegarek według indywidualnych potrzeb, gustów i preferencji cenowych zamawiającego.

 

Jeżeli szukają Państwo oryginalnej formy podarunku dla pracownika lub ważnego klienta, proponujemy czasomierz wraz z okolicznościowym grawerem.

 

Przy złożeniu zamówienia niezależnie od ilości zegarków, naszych klientów traktujemy sumiennie i z wielkim zaangażowaniem i w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr tel 95 7 296870 lub na naszą pocztę sklep@magar.com.pl

 

Zapraszamy do współpracy firmy i zakłady pracy, które prócz okolicznościowych upominków planują wdrożyć w firmie program nagród dla pracowników lub też nagrody lub programy lojalnościowe dla swoich klientów.

 

Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zapytania ofertowego i pomoc w trakcie realizacji zamówienia.

Zadbaj o swoich pracowników. Markowy zegarek jako prestiżowy i ponadczasowy upominek, sprawdza się w niejednej sytuacji.

Sukces każdej firmy, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, zależy przede wszystkim od pracowników.

 

Naszym Klientom oferujemy fachowe doradztwo, pełną obsługę oraz pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.